Medovarszki János
Gólbírók:
Bogár Gergő, Németh Ádám
90 +4.Vége a találkozónak.
90 +3.Stopira lövése lepattant, Nego a kapunak háttal állva húzta rá a labdát, Tujvel kezébe ment.
90 +2.Traorét ápolták egy percig.
90 +1.Bolla beadása után Nikolics nem tudott a labdához férni a Honvéd ötösénél.
90.3 perc a ráadás.
88.Ugrai balról középre tört, majd 15 méterről alig lőtt fölé.
87.Hidi mentett nagyot Nego elől.
85.Petrjak passza után Alef próbálkozott 24 méterről, Tujvel védett biztosan.
84.Houri labdája Nikolics mögé ment, Mezghrani mentett.
83.Fiola helyett Hangya, Funsho helyett Alef a pályán.
79.Baráth Baloghot váltja.
79.Ugrai szabálytalan Hourival, sárga lap.
78.Houri tekert a jobb felső mellé egy szabadrúgást 21 méterről.
77.Houri kétszer is kapu elé ívelhetett szabadrúgásból, egyik sem volt veszélyes.
75.Lovric szabálytalan, sárga lap.
74.Egyenlített a Honvéd. Tamás ívelt fel egy szabadrúgást, Traoré magasabbra ugrott, mint a kapuból messze kifutó Rockov és a fejéről a kapunkba pattant a labda.
72.Houri szöglete Tujvelé lett.
70.Zsótér helyett Ugrai a pályán.
69.Nikolics elengedett egy átadást, így Funsho ziccerben mehetett, Niko várta középen vissza a labdát, Funsho azonban a lövést választotta, Tujvel védett nagyot!
68.
67.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Mekkora góóóóóóóól! Petrjak egy igazítás után 18 méterről, kicsit balról, jobbal a bal felsőbe tekert!
65.Gazdagot Traoré váltja.
64.GÓÓÓÓÓÓÓL! Petrjak tette középre Nikolov labdáját, az érkező Nego pedig a léc alá lőtt 5 méterről!
63.
62.Nagy kavarodás után szabadított fel Batik a hazai tizenhatoson belül.
60.Houri beadása magas volt Nikolicsnak.
59.Nikolov Kamber ellen szabálytalankodott, ez is sárga.
58.Szendrei lépett oda Hourinak, sárga lap.
57.Bolla került lövőhelyzetbe, majd 16-ról fölé tekert.
56.Zivzivadze és Evandro helyett Petrjak és Nikolics a pályán.
55.Houri szabadrúgása után kifejelték a hazai védők a labdát.
53.Funsho tört kapu felé jobbról, de lesről indult sajnos.
52.Nego próbálkozását blokkolták a védők.
51.Kamber ápolása miatt állt a játék, de tudja folytatni a játékot.
48.Houri indítása hosszú volt Zivzivadzénak.
47.Nem cseréltünk a szünetben.
46.Folytatódik a meccs.
45 +2.Vége a félidőnek.
45 +1.Gól. Gazdag lőtt hatalmas kapufát 20 méterről, szabadrúgásból, a kipattanót Balogh kotorta a kapunkba közelről.
44.Kamber bedobása után Lovric ütött kézzel a labdába a tizenhatosunkon belül.
42.Houri szöglete után Fiola lőtt ballal 18 méterről, elakadt a blokkban a labda.
41.Az Evandro elleni szabálytalanságért megítélt szabadrúgást Houri adta középre, Musliu csúsztatott, végül egy hazai játékosról ment ki a labda.
39.Bolla adott nagyszerű labdát Negónak, aki kicsit rosszul vette át a 16-osnál, így Kamber oda tudott lépni.
37.Houri ötödik szögletét Tujvel húzta le.
36.Egy szép támadás végén Funsho adott be jobbról, Batik mentett.
35.Mezghrani beadásába lépett bele kitűnő ütemben Fiola, így nem lett Honvéd-helyzet.
33.Houri szöglete után Kamber fejelte ki a labdát.
32.
31.Nikolov egy távoli átadással indította volna Funshót, hosszú volt a labda.
30.Szendrei lőtt 26 méterről fölé.
28.Evandro húzott balról befelé, majd 18 méterről lőtt, Tujvel védett.
26.Houri passzába lépett bele Kamber az utolsó pillanatban.
24.Stopira kísérte ki a labdát Mezghrani mellett.
23.Az elmúlt percekben kijött a szorításból a Honvéd, kevesebb a lehetőség.
20.
Jó páran elkísérték a csapatot Budapestre.
18.Houri próbálkozott 27 méterről, fölé szállt a labda.
16.Nego szerzett labdát, Funshót ugratta volna ki, Lovric belelépett a passzba.
15.Az első negyedórában 3 gólt is szerezhettünk volna!
14.Újabb nagy lehetőség! Houri szöglete után Stopira fejelte le a labdát, Musliu pedig hatalmas helyzetben, 5 méterről fölé lőtt!
13.Batik hibája után Zivzivadze került helyzetbe, Tujvel nagyot védett!
12.Fiola beadása után Funsho lökött a hazai kapu előtt, szabadrúgás kifelé.
11.Helyzet! Funsho passza után Zivzivadze került ziccerbe, kicsit hosszan tolta meg, így a lövésébe belevetődött Tujvel.
9.Kamber nagybedobása után Stopira fejelte el a labdánk az ötösünkről.
8.Mezghrani adott középre jobbról, hosszú volt a labda az érkezőknek.
5.Evandro lépett volna meg a szélen, lest jelzett az asszisztens.
4.Houri végezte el a meccs első szögletét, veszélytelen volt.
3.Fiola indult meg a kapu felé, Batik mellett a földre került, de nincs szabadrúgás.
1.Elkezdődött a meccs!
-3.Érkeznek a csapatok.
-15.Lassan befejezik a melegítést a csapatok.
-20.
-25.A mai lesz a 107. Honvéd - Vidi bajnoki, átlagban 2.5 gól születik ebben a párosításban.
-30.
-40.A csapatok elkezdték a melegítést.
-45.A mai kezdőnk: Rockov - Bolla, Musliu, Stopira, Fiola - Nikolov, Nego - Funsho, Houri, Evandro - Zivzivadze.
-50.Budapesten erősen felhős idő van és 10-12 Celsius-fokot mutat a hőmérő.
-60.Köszöntünk benneteket az Új Hidegkuti Nándor Stadionból, Budapestről! 17.00-kor kezdődik a Honvéd - Vidi bajnoki mérkőzés.
Mérkőzés után

Márton Gábor:

"Nehéz helyzetben vagyok a mérkőzés után, egyelőre még a történtek hatása alatt állok. Kiválóan játszottunk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, miközben az ellenfél szinte el sem jutott a kapunkig. A Honvéd egyenlítő góljáról annyit, hogy sajnos az ilyesmi benne van a futballban. Hogyha hátul hibázol és gólt kapsz, nincs lehetőség a javításra, hogyha elől kimarad egy helyzet, akkor azon lehet még javítani. A mai mérkőzés és eredmény bizonyos értelemben nem volt igazságos. A Honvédnak esélye nem volt a győzelemre, mi domináltunk a mérkőzésen. Természetesen hibátlanul nem lehet lejátszani egy meccset, ettől függetlenül megnyerhettük volna a találkozót, de ez sajnos ma nem sikerült" - mondta Márton Gábor.

Bódog Tamás:

"Jó mérkőzést láthattunk. Megvoltak azok a periódusaink, amikor jól játszottunk, és azok is, amikor a Fehérvár kerekedett fölénk. Igaz, hogy többet birtokolták a labdát és több helyzetet dolgoztak ki, dehát ilyen a foci, hogyha kicsit jobban összpontosítunk és a végén kaput talál Ugrai lövése, akkor ezt a meccset meg is nyerhettük volna. A játékosok minden tőlük telhetőt megtettek a pályán, nehéz dolgunk volt, mert a labdát nem tudtuk minden helyzetben megtartani, próbáltuk úgy megjátszani a csatárokat, hogy utána fel tudjunk zárkózni, azonban ezt a játékot nem igazán tudtuk megvalósítani. A hozzáállással és az akarattal nem volt gond, úgy gondolom, ezekre lehet építeni, egyelőre messze vagyunk attól a játéktól, amit játszani szeretnénk" - nyilatkozta Bódog Tamás.

2020. Október 18. 19:30  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
Fordulatos mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszottunk a Budapest Honvéd otthonában

Az első félidő végén a hazai csapat szerzett vezetést, a második játékrészben 3 perc alatt fordítottunk, de a Honvéd végül egyenlített.

A kéthetes válogatott szünetet követően csapatunk a Budapest Honvéd vendégeként lépett pályára az OTP Bank Liga NB I 7. fordulójában. Márton Gábor vezetőedző ezúttal a Rockov - Bolla, Musliu, Stopira, Fiola - Nikolov, Nego - Funsho, Houri, Evandro - Zivzivadze tizenegynek szavazott bizalmat. Szinte teljesen megtelt az Új Hidegkuti Nándor Stadion vendégszektora, több mint 200 fehérvári drukker kísérte el a Vidit vasárnap este a fővárosba.

Jól kezdtük a meccset, bő tíz perc játék után alakítottuk ki az első helyzetünket, Funsho passza után Zivzivadze került ziccerbe, kicsit hosszan tolta meg csatárunk a labdát, így a lövésébe belevetődött Tujvel. Két perccel később Batik hibázott a Honvéd 16-osa előtt, Zivzivadze került helyzetbe, Tujvel hatalmasat védett! Fél perccel később ismét nagyon közel jártunk a gólszerzéshez, Houri szöglete után Stopira fejelte le a labdát, Musliu pedig hatalmas helyzetben, 5 méterről fölé lőtt - öt perc alatt három gólt szerezhettünk volna!

A folytatásban is mi irányítottuk a játékot, az első hazai kapu felé tartó lövésre a 30. percig kellett várni, ekkor Szendrei 24 méterről lőtt jócskán kapu fölé. Öt perccel a szünet előtt Bolla adott nagyszerű labdát Negónak, aki kicsit rosszul vette át a 16-osnál, így Kamber oda tudott lépni. Ahogy az lenni szokott, a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, az első félidő ráadásában ugyanis megszerezte a vezetést a Budapest Honvéd: Gazdag lőtt hatalmas kapufát 20 méterről, szabadrúgásból, a kipattanót Balogh kotorta közelről a kapunkba (1-0).

A második játékrész Nego távoli lövésével kezdődött, melyet a hazai védők blokkolni tudtak. Öt perccel később Bolla tekert 16 méterről kapu fölé. A 64. percben egy nagyszerű támadás végén sikerült egyenlítenünk: Nikolov adott remek passzt a csereként nem sokkal korábban pályára lépő Petrjaknak, aki szépen tette középre a labdát a jó ütemben érkező Negónak, ő pedig 5 méterről a léc alá lőtt (1-1). Három perccel később pedig már nálunk volt az előny, Petrjak 18 méterről óriási gólt lőtt (1-2).

A 69. percben lezárhattuk volna a mérkőzést, Funsho vezette egyedül Tujvelre a labdát, középen teljesen üresen várta Nikolics a beadást, helyette Funsho a lövést választotta, Tujvel védett. A kihagyott helyzetet pedig ismét góllal büntette a Honvéd, Tamás ívelt fel egy szabadrúgást a 74. percben, Traoré magasabbra ugrott, mint a kapuból messze kifutó Rockov és a fejéről a kapunkba pattant a labda (2-2).

A 78. percben Houri tekert a jobb felső mellé egy szabadrúgást 21 méterről, veszélyes volt! A 85. percben Alef távolról vette célba a hazai kaput, Tujvel magabiztosan védett. Az utolsó percekben az eredmény már nem változott, 1 ponttal tértünk haza a fővárosból.

Csapatunk legközelebb, október 25-én Mezőkövesdre látogat.