88.Abena szerzett gólt, de kezezés miatt érvénytelen a találat.
85.Schön helyére Nego, Kastrati helyére Larsen állt be.
83.Tokmac lőtt 17 méterről kapu mellé.
79.GÓÓÓÓÓL!

Schön remekül adott középre a bal szélről, Makarenko pedig tanári mozdulattal fejelt öt méterről a hazai kapuba.
78.Kovacevic fejelt hat méterről kapu fölé.
77.Stopira szabálytalankodott 18 méterre a kapunktól, sárga lap.
70.GÓL!

Traore vette el a labdát Csongvaitól a 16-osunkon belül, majd kihagyhatatlan helyzetbe hozta Lisztest, aki közelről megszerezte második gólját. Az FTC-tábor természetesen extázisban tombol és Lisztest éltetik a zöld-fehér drukkerek.
69.Christensen helyére Pokorny, Dárdai helyére Makarenko állt be.
67.Sagal kapott nagyszerű labdát, talán ő maga sem hitte el, hogy ekkora helyzetbe került, ugyanis hat méterről - senkitől sem zavartatva - alig találta el a labdát, ami kapu mellé gurult.
66.Dárdai lőtt 16 méterről kapu mellé.
65.Bogdán a kispadon kapott sárgát.
60.

59.GÓL!

Eddig bírtuk a nyomást. Bal szélről érkező beadást követően Lisztes közelről egyenlített.
57.A Vidi II 1-1-es döntetlent játszott ma délután Budaörsön. Tóth Tamás Vid szerzett vezetést, a hazaiak pedig az utolsó percekben tudtak egyenlíteni.
55.Gojak helyére Tokmac állt be.
49.Heister feje vérzik, ápolni kell a pályán kívül.
48.Rögtön helyzetbe került Lisztes, néhány méterről lőtt kapu fölé.
46.Szakadó esőben kezdődik a második félidő. Szünetben a hazai csapat kettőt cserélt, Esiti helyett Baráth, Botka helyére Lisztes érkezett.
45 +6.Vége az első félidőnek. Itt a helyszínen természetesen nem mutatták meg a kivetítőn, hogy valóban les volt-e, majd a tv-s visszajátszásokból kiderül.
45 +5.Több perces vizsgálat után les miatt nem adta meg a gólt a játékvezető.
45 +3.A VAR valamit nagyon vizsgál...
45 +2.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! (VAR által érvénytelenítve)

Hihetetlen! A ráadás utolsó percében Kodro lövését védte Dibusz, a kipattanóra Schön érkezett és közelről a kapuba vágta a labdát!
45.2 perc a ráadás.
40.Kovacevic bántotta Schönt a félpályánál, sárga lap.
39.Stopira és Kovács nem értették meg egymást, majdnem baj lett belőle, de megúsztuk.
37.

35.Kapusunk rendbe jött, folytatódhat a meccs.
34.Kovács Danit kell ápolni az FTC-tábor előtt, ez nem tetszik a zöld-fehéreknek, ezért elkezdik szidni az Újpestet.
32.Egy szélről érkező beadást Traore az ötösről fejelt alig kapu fölé.
31.Egyelőre nem állunk hadilábon a szerencsével, az első félóra nagy hazai fölényt, sok FTC-helyzetet és egy gyönyörű Stopira-gólt hozott - ez utóbbinak örülünk, de nagy kérdés, hogy ekkora nyomást ki lehet-e bírni még 60 percen keresztül.
30.Zachariassen elé került a labda kissé szerencsés körülmények között, majd 15 méterről a bal kapufát találta telibe.
28.Zachariassen kapott remek kiugratást, hét méterről azonban kapu mellé lőtte a ziccert.
27.Botka kapott sárga lapot.
25.Gojak cselezett befelé a bal szélről, majd 23 méterről jócskán kapu mellé lőtt.
19.Sagal csapta be Besét, majd 14 méterről kapu fölé lőtt.
12.Zachariassen bombázott kapu mellé 13 méterről.
11.Schön mentett hatalmasat az ötösünkön belül.
9.Dárdai szabálytalankodott a térfelünk közepén, övé a meccs első sárgája.
8.

7.GÓÓÓÓÓÓL!

De csak a szögletek tekintetében egyenlő az állás, ugyanis az első sarokrúgásunkat követően Stopira érkezett ellenállhatatlanul és gyönyörű gólt fejelt Dibusz kapujába.
6.A hatodik percben kiegyenlítettünk a szögletek tekintetében - 1-1 az állás.
3.Traore bombázott éles szögből alig kapu mellé, de a partjelző lest jelzet. Bekezdett nagyon az FTC.
2.Ott az első helyzet, Sagal kínálta meg Kovácsot 20 méterről egy lapos bombával, kapusunk hatalmasat védett.
1.Mi kezdtük a meccset!
-3.Érkeznek a csapatok, a mieink szép piros-kékben, míg a hazaiak zöld-fehérben futballoznak ma.
-15.

-20.Ha esetleg valaki számára ismeretlenül csengene Gergely Roland neve, akkor érdemes ezt a cikket elolvasni, ugyanis a téli NB I-es edzőtábor során ő is bemutatkozott Pető Milánnal és Cserkuti-Németh Olivérrel együtt honlapunknak és a szurkolóknak.
-25.
-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-33.

-40.Katona Mátyás öt sárga lapos eltiltás miatt nincs a mai meccskeretben.
-45.A mai napon csapatunk harmadik számú kapusa a 2005-ös születésű Gergely Roland, ugyanis Dala Martin 16 órától a Budaörs - Vidi II NB III-as bajnokin fog védeni. Gergely Roland egyébként a legutóbbi két NB III-as bajnokit kapott gól nélkül hozta le (Kaposvár - Vidi II 0-2, Vidi II - ZTE II 1-0).
-55.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Bese, Csongvai, Stopira, Heister - Dárdai, Flores, Christensen - Kastrati, Kodro, Schön
-60.Üdvözlünk benneteket a Groupama Arénából, ahol 16:30-kor kezdődik az FTC - Vidi rangadó. Hajrá, Vidi!
Mérkőzés után

Bartosz Grzelak:

"A játékosaim moráljával maximálisan elégedett vagyok. Mindenki tudja, hogy az előző időszakban miken ment keresztül a klub. Ma nem csak a vezetésünk megszerzéséig játszottunk jól, de 2-1-es hátrányban sem adtuk fel és sikerült vesztett helyzetből is felállnunk. Az érzéseim viszont vegyesek. Nem vagyok vak, nem véletlen az, hogy az FTC az első helyen áll, mi pedig az alsó házban helyezkedünk el. Ezzel együtt azonban úgy gondolom, hogy megszerezhettük volna ma a 3 pontot és mivel ez nem sikerült, ezért csalódott vagyok. Összességében azonban megbecsülendő az az egy pont, amit az FTC otthonában szereztünk. Fontos számomra, hogy a labdás játékszituációkban dominálni tudjunk. A második hazai gól előtt Csongvai megpróbálta megjátszani a labdát, sajnos a hibák a legnagyobb játékosokkal is előfordulnak. Ettől függetlenül biztos vagyok abban, hogy Csongvai előtt nagyszerű jövő áll és ezt neki is elmondtam. Makarenko nagyon keményen és szorgalmasan edz és bár már nem 18 éves, az az ember érzése, hogy folyamatosan fejlődni szeretne. Ami elmúlt, arról nem érdemes többet beszélni. Számomra minden kerettag fontos, ők alkotják a csapatot, amiből a legtöbbet szeretnénk kihozni"

Sztanyiszlav Csercseszov:

"A lefújás után gratuláltam a két gólt szerző fiatal Lisztes Krisztiánnak és azt is mondtam neki, hogy maradjon két lábbal a földön ezután a meccs után, ez nagyon fontos. Számomra nem számít az, hogy melyik játékos hány éves. Bízom benne, hogy innentől kezdve sérülés nélkül, folyamatosan velünk tud majd dolgozni Krisztián. Ha már a fiataloknál tartunk, a második csapatunk is tele van tehetséges fiatalokkal. Nem számít, ki hány éves, meg kell adni nekik a bizonyítási lehetőséget, aztán már csak rajtuk múlik, tudnak-e élni vele. A félidőben úgy láttam, nehéz cserélnünk, sok a sérültünk, ettől függetlenül a két csere nagyon jól segítette a csapatot. A végeredménnyel nem, de a csapat játékával elégedett vagyok."