90 +6.VÉGE, nyert a PAFC, mi pedig bennmaradtunk az NB I-ben!
90 +3.Emberhátrányba került a Bp. Honvéd, ott egyébként 6 perc a hosszabbítás.
90.Kastrati helyére Houri állt be.
89.Rögtön ki is egyenlített a Bp. Honvéd Felcsúton.
88.GÓÓÓÓÓÓL, vezet a PAFC a Bp. Honvéd ellen, ezzel pedig úgy tűnik, hogy bennmaradunk!
83.Schön tekert éles szögből kapu fölé.
80.Elkezdődött az utolsó tíz perc, továbbra sincs gól Angyalföldön és Felcsúton sem - ez nekünk jó.
77.Kovácsot ismét ápolni kell.
75.Szilágyi és Urblík helyére Sztojka és Hidi álltak be.
71.Katona kínálta meg egy pattogós távoli bombával Uramot, de a Vasas kapusa magabiztosan védett.
70.Felcsúton továbbra is 0-0 az eredmény, amikor elkezdődött az utolsó 20 perc.
67.Dárdai nem tudja folytatni, Katona állt be a helyére.
66.Dárdait kell ápolni.
65.Kastrati tekert egy szögletet kapura, Uram a léc alól ütötte ki a labdát.
61.

56.Szivacski szerelte becsúszva Schönt az ötösön belül.
55.Ihrig-Farkas helyére Deutsch állt be.
54.Berecz rántotta le Heistert, ez is sárga.
53.A DVSC közben 2-0-ra vezet az Újpest FC ellen, így szinte biztos, hogy a PAFC harmadik helye elúszott, függetlenül attól, hogy mit játszik a Bp. Honvéd ellen.
52.Ódor kapott sárgát.
50.Stopira fejelt közelről kapu fölé.
46.Folytatódik a meccs, szünetben a hazaiak egy helyen változtattak, Otigba helyére Iyinbor érkezett.
45 +3.Vége az első félidőnek, az állás 0-0, akárcsak a PAFC - Bp. Honvéd találkozón, vagyis egyelőre mi állunk bennmaradásra.
45 +2.Kastrati szabadrúgását követően Csongvai fejelt éles szögből kapu mellé.
45 +1.Novothny kapott sárgát.
45.3 perc a ráadás.
39.Schön is besárgult.
38.

36.Kovács Danit kellett ápolni, de kapusunk tudja folytatni a játékot.
33.Hatalmas hazai helyzet alakult ki a kapunk előtt, de Bese az utolsó pillanatban parádés mozdulattal mentett.
30.A DVSC esetleges győzelme azt jelenti, hogy a PAFC sehogy sem érhet oda a dobogóra.
28.Felcsúton gólt szerzett a PAFC, de a VAR érvénytelenítette a találatot, közben pedig a DVSC érvényes gólt szerzett az Újpest FC ellen.
25.

24.Hatalmas hazai helyzet maradt ki, Ihrig-Farkas közeli lövését Kovács óriási bravúrral hárította. Eddig veszélyesebben futballozik a Vasas.
23.Továbbra sincs gól Felcsúton sem...
21.Sok ETO-szurkoló is megjelent a mai találkozón, akik teli torokból szidják a Vidit - természetesen az RBD válasza is hamar megérkezett.
20.Hinora 16 méteres lövését védte Kovács.
15.Heister került nagy helyzetbe, lövését Uram bravúrral védte.
12.Berecz lőtt 15 méterről kapu fölé.
11.Flores szabálytalankodott Szilágyival szemben, sárga lap.
10.A 10. percben Angyalföldön és Felcsúton is 0-0 az állás, jelenleg mi állunk a 10. helyen, a Honvéd pedig a 11.
7.A meccs első szögletét mi végezhettük el, de komoly veszélyt nem jelentett Uram kapujára.
4.Berecz passza után Szilágyi lőtt 22 méterről alig kapu mellé.
1.A hazaiak kezdték a mérkőzést.
-2.A mai meccsünket élőben erre a linkre kattintva tudjátok nézni.
-10.A bennmaradás szempontjából fontos mérkőzés következik hamarosan a Vasas ellen. A képlet egyszerű, amennyiben nyerünk, akkor a PAFC - Bp. Honvéd mérkőzés eredményétől függetlenül biztos, hogy bennmaradunk. Ha viszont a Honvéd nyer, mi pedig nem szerezzük meg a három pontot, akkor búcsúzunk az élvonaltól.
-20.

-30.A két csapat játékosai már bemelegítenek.
-40.A Vidi II számára múlt héten véget ért az NB III-as bajnokság, a mieink a középmezőnyben végeztek, Imrik László vezetőedző pedig értékelte honlapunknak a mögöttünk lévő szezont.
-45.
-50.

-55.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Bese, Csongvai, Stopira, Heister - Flores, Makarenko - Kastrati, Kodro, Schön - Dárdai
-60.Üdvözlünk mindenkit Angyalföldről, ahol csapatunk 20 órakor lép pályára a Vasas ellen.
Mérkőzés után

Bartosz Grzelak:

“Idegesen kezdtük a mérkőzést, ami rányomta a bélyegét az első félidei játékunkra, elbátortalanodtunk és nem tudtunk kezdeményezően fellépni, védekezésből támadásba átmenni. Az első játékrész nagyrészében a Vasas játszott jobban, főleg mezőnyben. A szünet jót tett nekünk, a második félidőben támadóbban és magabiztosabban játszottunk, a tizenhatos környékén voltak lehetőségeink, amikből kis szerencsével nagyobb gólhelyzetek is lehettek volna. Ma a szerencsével hadilábon álltunk és hiányoztak az extra villanások ahhoz, hogy megnyerjük a mérkőzést. A második játékrészben a Vasasnak nem volt komolyabb lehetősége, így összességében azt mondhatom, hogy mi álltunk közelebb a győzelemhez. Nagyon fontos volt, hogy a bajnokság utolsó két fordulójára sikerült talpra állnunk, a bennmaradás kiharcolásában pedig a csapat egészét és a csapatszellemet emelném ki.”

Desits Szilárd:

“Úgy gondolom, hogy az első félidő játékképe alapján győzelmet érdemeltünk volna. A másodikban viszont folyamatosan fogytunk el, az ellenfél fölénk tudott kerekedni és ránk tudta erőltetni az akaratát, azt inkább ikszesnek ítélem meg. Összességében ez a mérkőzés olyan volt, mint az elmúlt nyolc: a csapat mentálisan és játékban is igyekezett megfelelni az elvárásoknak, ma is sok olyan periódus volt, amikor jó játékot tudtunk nyújtani.”